Яловичий протеїн
Яловичий протеїн – чистий білок та висока біологічна цінність для підкорення найбільших цілей спортсмена. Якщо ви любите спорт, здоровий спосіб життя і шукаєте джерело м'ясного білка, інтернет магазин спортивного харчування Protein-Vitamin - це місце набуття вашої сили. Спробуйте протеїн із яловичини, щоб отримати приріст м'язової маси на якісно новому рівні.
Білки м'яса є важливими макромолекулами, що необхідні для правильного функціонування організму.
Це пов'язано з високим вмістом незамінних та замінних амінокислот поряд з іншими біологічно активними сполуками, основною функцією яких є будівництво та відновлення структур організму. Основним джерелом протеїну є яловичий білок, що випускається у вигляді порошку.
Яловичий протеїн допомагає забезпечити отримання джерела високоякісного білка для задоволення ваших потреб у спортивному харчуванні. М'ясний протеїн сприяє синтезу білка, підтримуючи зростання та збереження м'язової маси, а також відновлення тканин після інтенсивних навантажень.
Як вибрати найкращий яловичий протеїн?
Кращий м'ясний білок має преміальну якість вихідної сировини, високу харчову цінність при засвоюваності в організмі, низький вміст жиру та вуглеводів, а також найповнішу амінограму з усіма незамінними амінокислотами та іншими необхідними мікроелементами для організму. Кращий протеїн і найчастіше використовуваний м'ясний білок, надходить з яловичини, і він завжди повинен доповнювати вашу тренувальну програму.
Якість білка відноситься до поживної цінності, що він забезпечує, та розраховується з використанням різних методологічних технік її розрахунку:
Коефіцієнт ефективності білка (PER)
Коефіцієнт ефективності білка - це частка білка, що поглинається та використовується організмом. Його розрахунок заснований на різниці між збільшенням ваги людини в грамах і споживанням ним білка в грамах під час тесту.
Чисте використання білка (NPU)
Вимірює частку використаного перетравленого протеїну. Це найбільш широко використовуваний метод цієї мети. Здійснюється за балансом азоту (N), що визначається як спостерігається різниця між вхідним і виділеним азотом.
Оцінка амінокислот із поправкою на засвоюваність білка (PDCAAS)
Це метод, який використовується ВООЗ. Амінокислотний індекс із поправкою на засвоюваність білка — це метод, який оцінює якість протеїну відповідно до потреб людини в амінокислотах та її здатність його перетравлювати. Він розраховується шляхом множення значення бала значення засвоюваності.
Біологічна цінність білка (БЦ)
Кількість незамінних амінокислот, присутніх у протеїні. Це різниця між азотом, що надходить в організм, та азотом, що поглинається на 100 осіб. Продукти з високою біологічною цінністю: м'ясо, сироватка, яйця, риба та соєвий білок (добре джерело для веганів).
ДІАС
Оцінка незамінної амінокислотної оцінки засвоюваності білка - це новий метод, який, як очікується, буде прийнятий у всьому світі протягом кількох років.
Які завдання виконує яловичий протеїн в організмі людини?
М'ясні спортивні добавки виконують безліч функцій, від забезпечення енергією до підтримки та відновлення тканин. Наприклад, яловичі білки використовуються для побудови тканин тіла (м'язів і кісток) та їх відновлення, створення захисту від хвороб, щоб забезпечити правильне функціонування організму та забезпечити його енергією.
Протеїн яловичий особливо підходить для спортсменів, які ведуть підготовку до професійних змагань та шукають джерело якісного білка для збільшення сухої м'язової маси.
Він також підходить для людей з непереносимістю лактози, що робить його чудовою альтернативою сироватковому протеїну. Так само яловичий протеїн не містять глютен. Для тих, хто дотримується палео-дієти, м'ясне спортивне харчування є відмінним ресурсом для збільшення споживання білка.
Коли приймати яловичий протеїн?
Джерела їжі та добавки з яловичим білком слід вживати 1 або 2 рази на день, наприклад, безпосередньо перед та/або після тренування. Це, безперечно, найкращий спосіб отримати максимальну віддачу від нього. Хоча його можна приймати в будь- який час доби, як доповнення свого звичного раціону.
Приймати яловичий протеїн легко. Просто змішайте вказану кількість яловичого порошку з водою, нежирним молоком (знежиреним), рослинним або натуральним соком, добре струсіть у шейкері та випийте. Якщо він має нейтральний смак, ви можете використовувати фрукти або сиропи для нескінченного розмаїття смаків.
Щоб підтримувати збалансоване та різноманітне харчування, ми пропонуємо поєднувати яловичий протеїн з іншими макроелементами, такими як пластівці, горіхи, рисові оладки або тости.
Протеїн з яловичини трав'яної відгодівлі, сировиною якої є свіже м'ясо, піддане процесу гідролізу, очищення та екстракції, має високу біологічну цінність. Це високоякісний, високоочищений гідролізований білок з приємним смаком та рослинним L-лейцином та BCCA.
В інтернет магазині спортивного харчування Protein-Vitamin ми приділяємо пріоритетну увагу найвищій якості продукції, ретельним процедурам, харчовій гігієні, перевагам передпродажного та післяпродажного процесів, а також сталому розвитку культури споживання спортивних добавок серед наших клієнтів.
Ми враховуємо як соціально-економічні, так і екологічні проблеми людей і планети, прагнучи забезпечити впевненість та безпеку споживачів та гарантувати безперервність сектору спортивного харчування та здорового харчування.
Якщо ви хочете купити яловичий протеїн з доставкою по Києву чи Україні, наш інтернет магазин готовий у максимально стислий термін забезпечити відправку товару через національні кур'єрські служби до вашого населеного пункту.
Які спортивні добавки можна поєднувати з м'ясним білком?
Одна з найкращих комбінацій – використання м'ясного протеїну разом із креатином. Це забезпечує оптимальне відновлення та покращує фізичну працездатність при послідовних серіях коротких високоінтенсивних вправ. Щоденного прийому 3 г креатину достатньо, щоб відчути ефект.
Ще один видатний продукт, який можна додати до коктейлів, - це циклодекстрини, які після інтенсивного тренування допомагають заповнити запаси енергії.
Чи є побічні ефекти при тривалому прийомі яловичого протеїну?
М'ясний білок можна безпечно вживати протягом тривалого часу. Протеїн яловичий зазвичай не має побічних ефектів. Однак рекомендується не перевищувати дозування, вказане на упаковці. Будь ласка, уважно прочитайте всю інформацію на етикетках продуктів перед їх вживанням.
На що слід звернути увагу при тривалому прийомі м'ясного білка?
Білки вищої якості зазвичай містять у собі ті незамінні амінокислоти, які організм неспроможний синтезувати самостійно. Найкращими спортивними добавками є такі, що містять L-аргінін, L-цистеїн, L-аланін. Ці компоненти є у складі гідролізованої версії яловичого протеїну, який сприяє збільшенню сили, а також м'язової маси та підтримці здоров'я кісток.
У якому м'ясному протеїні найбільше білка?
М'ясні протеїни мають високу концентрацію білка, аналогічну до сироваткового білка, але з тією перевагою, що їх можна безпечно вживати при непереносимості лактози.
В інтернет магазині спортивного харчування Protein-Vitamin є яловичий протеїн з високою біологічною цінністю, без глютену, без лактози, з низьким вмістом цукру, з лейцином і гідролізованим яловичим білком з усіма незамінними амінокислотами, що походять з його сировини, щоб допомогти вам збільшити масу.
Ізолят яловичого протеїну краще, ніж ізолят сироваткового протеїну?
Жоден з них не кращий за інший, але може краще відповідати індивідуальним потребам людини. Обидва протеїни найвищої якості забезпечують високий відсоток вмісту білка на порцію, а завдяки ароматизаторам, які використовують виробники, вони особливо смачні і апетитні в будь-який час дня.
Що таке гідролізат яловичого протеїну?
Гідролізат м'ясного протеїну – продукт, отриманий з яловичого білка. Цей білок піддається процесу гідролізу, тобто розщепленню білкових ланцюгів на пептиди (амінокислотні зв'язки) для отримання чистого гідролізованого яловичого протеїну у формулі з набагато вищим відсотком концентрації амінокислот, ніж у м'ясному стейку.